Oslavy a firemní akce

Oslava narozenin? Sraz spolužáků po 20 letech? Firemní školení, konference nebo teambulding?

 

Náš hotel má k dispozici několik společenských prostor, kde můžete uspořádat svou akci. Velká konferenční místnost přezdívaná Aula má kapacitu až 80 lidí. Nabízí hned několik možností uspořádání stolů. Sál je multifunkční a je vhodný pro různé druhy využití. Samozřejmostí je WI-FI připojení, ozvučovací technika, restaurační a outdoorové služby dle zájmu klienta. Malá konferenční místnost "Zasedačka" nabízí kapacitu 15 míst a je ideální pro malé školení nebo přednášku. Ceny pronájmu salonků a projekční techniky (plátno, dataprojektor, flipchart) dle individuální kalkulace.

 

Bowling

Bowling je součástí areálu hotelu a nabízí 2 automatické bowlingové dráhy. Bowling s barem v suterénu našeho hotelu je k dispozici nejen hotelovým hostům, ale široké veřejnosti.

 

Odkaz na virtuální prohlídku bowlingu

Privátní wellness Hraběnčina lázeň

Dopřejte si relax na Vašich cestách, nebo přijďte "jen tak". V prostorách hotelu nabízíme možnost relaxace ve vířivé vaně a infrasauně. Kapacita masážní vany je 4 osoby, infrasauny 2 osoby. Wellness je třeba si rezervovat v době od 11:00-20:00, minimálně 3 hodiny před vstupem. 

 

Rezervaci je možné provést na telefonním čísle: 567 578 551, 776 178 551
nebo na e-mail: recepce@hotel-uhrabenky.cz.

Svatby

Vybrali jste si Telč pro svůj velký den? Nabízíme Vám možnost uspořádat celý svatební obřad v prostorách našeho hotelu.

 

Chcete si říct ano na zámku? Hotel U Hraběnky se nachází v těsné blízkosti centra. Na historické náměstí je možné dojít příjemnou procházkou kolem rybníka nebo cestami zámeckého parku. Pomůžeme Vám s rezervací termínu a následně pro Vás uspořádáme svatební hostinu u nás.

 

Pomůžeme Vám se postarat o výzdobu – Vy si pouze vyberete oblíbenou barvu. Květiny zařídí zkušená květinářka, svatební dort cukrářka, o hostinu se postarají šéfkuchaři, o hudbu k tanci skupina nebo DJ dle Vašeho přání… Po celý svatební den Vám budeme k dispozici, aby den D byl podle Vašich představ! 

Ubytování

Hotel u Hraběnky nabízí celkem 18 stylově zařízených pokojů s celkovou kapacitou 40 lůžek. Ať už jedete na romantický víkend ve dvou, na rodinnou dovolenou s dětmi nebo pracovní cestu s kolegy, Hotel U Hraběnky Vám posytne komfortní zázemí s výhledem do zámeckého parku.

 

Snídaně formou bufetu jsou v ceně ubytování, k dispozici je Vám restaurace. Dopřejte si relax v našem wellness nebo zakončete večer na bowlingu. 

 

Odkaz na virtuální prohlídku

 

Restaurace

Stylová restaurace je součástí hotelu a je řešená v duchu šlechtických hodovních síní. Hlavní dominantou je funkční otevřený krb. Kapacita závisí na stolovém uspořádání, v klasické verzi čítá 55 míst. Připravujeme typickou českou kuchyni, jídla hotová i minutková. Pro ubytované hosty nabízíme snídaně v ceně ubytování a možnost stravování během dne. V restauraci máme také k dispozici salonek s kapacitou 15 míst.

 

Odkaz na virtuální prohlídku restaurace

Hotel U Hraběnky

  Slavatovská 96, 588 56 Telč

  recepce +420 776 178 551

  restaurace +420 776 178 509

  recepce@hotel-uhrabenky.cz

 
Bavte se v okolí hotelu

200 m zámecký park / 417 m Zámek Telč / 500 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 4,2 km Golf Club Telč / 9,4 km Hrad Roštějn / 11 km Velký pařezitý rybník