„Konference: setkání, na němž se dohodne, kdy se bude konat další setkání.“ — Henry Ginsberg

Konference, firemní akce

Plánujete firemní školení, konferenci nebo teambulding?

 

Náš hotel má k dispozici několik společenských prostor, kde můžete uspořádat svou akci. Velká konferenční místnost přezdívaná "Aula" má kapacitu až 80 lidí. Nabízí hned několik možností uspořádání stolů. Sál je multifunkční a je vhodný pro různé druhy využití. Samozřejmostí je bezplatné WI-FI připojení, ozvučovací technika, restaurační a outdoorové služby dle zájmu klienta. Malá konferenční místnost "Zasedačka" nabízí kapacitu 15 míst a je ideální pro malé školení nebo přednášku. Pro Vaši akci zajistíme coffee break, připrávíme občerstvení nebo raut.

 

Ceny pronájmu salonků a projekční techniky (plátno, dataprojektor, flipchart) dle individuální kalkulace.

 

Nezávazná poptávka e-mailem:

recepce@hotel-uhrabenky.cz

 

Aula - velký společenský a konferenční sál v Telči

Kromě vlastního prostoru restaurace nabízí hotel U Hraběnky také samostatný stylový sál s otevřeným krovem, kamennou stěnou a krbem s kapacitou až 80 míst. Aula je ideálním prostorem pro pořádání svateb, rodinných oslav, společenských setkání nebo i menších hudebních či tanečních akcí. V aule je samostatný bar, možnost zapůjčení projekční a ozvučovací techniky. Ceny pronájmu dle indiviuální kalkulace. 

 

Virtuální prohlídka Auly

Malá konferenční místnost - "Zasedačka"

Hotel U Hraběnky nabízí kromě velkého konferenčního a společenského sálu (Auly) také malou konferenční místnost / zasedačku, ideální pro pro pořádání školení, seminářů, přednášek apod.

 

Virtuální prohlídka zasedačky

Hotel U Hraběnky

  Slavatovská 96, 588 56 Telč

  recepce +420 776 178 551

  restaurace +420 776 178 509

  recepce@hotel-uhrabenky.cz

 
Bavte se v okolí hotelu

200 m zámecký park / 417 m Zámek Telč / 500 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 4,2 km Golf Club Telč / 9,4 km Hrad Roštějn / 11 km Velký pařezitý rybník